שם:
טלפון:
אימייל:
הכנס קוד:

סורגים לילדים

סורגים לילדים- סורגים לבטיחות ילדיכם

אחד הפרטים החשובים ביותר בחדרי הילדים הם הסורגים. ניתן להתקין סורגים כאלה אשר יתנו מענה הולם לבטיחות הילדים ויתנו אלמנט עיצובי נוסף ומשודרג לחדר הילדים או חדר התינוקות. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ומתקינים סורגים לילדים ומה בשום אופן אסור לשכוח לקראת עונות המעבר…

סורגים לילדים- פרמטר של בטיחות מכל הבחינות

סורגים לילדים, נועדו בראש ובראשונה לשמור על שלומם וביטחונם. גם כאשר נולד במשפחה תינוק קטן ונראה לנו, כי יעבור זמן רב עד להיותו גדול מספיק על מנת להגיע אל עדן החלון ולטפס עליו, אסור לנו להיות שאננים בשום אופן. כפי שרבים מאיתנו יודעים, ילדים הם עם ייחודי אשר עשוי להפתיע אותנו פעמים רבות ביכולותיהם ומעשיהם יוצאי הדופן. לכן, חשוב מאוד לדאוג מבעוד מועד להמצאות, תקינות ובטיחות מרבית של סורגים לילדים בחדרי ילדים. כאשר מתקינים סורגים לילדים, יש לתת את הדעת, לכמה אלמנטים חשובים, כגון, המרווחים בין סורג לסורג, למניעת היתקעות הראש בין הסורגים ומניעת נפילות, פרמטר נוסף אשר חשוב לשים לב עליו דגש, הוא עיצוב הסורגים, לוודא שהסורג הינו קהה לכל אורכו ורוחבו, למניעת שריטות וחבלות מיותרות של הילד. זכרו, זה אף פעם לא מוקדם מידי לדאוג לשלומם וביטחונם של ילדיכם.

בין עונה לעונה… מניעת חלודה על סורגים לילדים

כידוע לנו, כל חומר העשוי ממתכת נוטה להחליד עם הזמן בעת מגע עם מים. הסורגים אשר בחלקם הגדול נמצאים מחוץ לבית נמצאים בסיכון גבוה של הפיכה לחלודה תוך זמן קצר במגע עם מי הגשמים והשמש החזקה השכיחה כל כך בארצנו. החלודה, לא זאת בלבד שאינה אסטטית למראה אלא עשויה לסכן בריאותית את הנפשות בבית, שריטה כתוצאה מחלודה עשויה לסכן את הנפגע בדלקות ומחלות מסוכנות. בכדי למנוע מצבים של חוסר אסטטיות ו/או סכנה לנפשות בבית ובמיוחד לילדים סקרנים, ניתן לצבוע את הסורגים בצבע מיוחד אותו תוכלו לרכוש בחנויות הצבע והטבוריות באזור מגוריכם. שימוש בצבע כזה לסורגים לילדים בפרט וסורגים בכלל יאריכו את חייהם של הסורגים, את הבלאי שלהם וימנעו חלודה כתוצאה משמש חזקה, גשם שוטף ורטיבויות מסיבות שונות.

סורגים לילדי- עיצוב ללא פשרות

סורגים לילדים וסורגים לחדרי ילדים ותינוקות כיום, הינם פריטים מעוצבים לכל דבר. קיים מגוון רחב של גוונים וצבעים לסורגים, בהם ניתן לצבוע את הסורג בהתאמה לחדר הילדים ו/או רהיטיו. סורגים לילדים, ניתן לעצב במגוון רחב של פיתוחים, צורות וסגנונות על פי טעמכם ותקציבכם האישי.

טיפ חסכוני: בכדי לחסוך בכסף ניתן פשוט להחליף צבע לסורגים בחדר הילדים וכך לשדרג את החדר בפעולה של כמה דקות וכמה עשרות שקלים.

סורגים עבור ילדים, חייבים לקיים כמה פרמטרים, בכדי לתת מענה על צורכי הבטיחות שלהם והשקט הנפשי שלכם. מתכננים להתקין סורגים לילדים, לחדר הילדים או חדר התינוקות? עשו זאת אצל המקצוענים בלבד, תוך הקפדה על סקר שוק ללא פשרות על איכות המוצר.

 

מסגריה ספיישלייזד  מומחית לעיצוב ברזל ומסגרות, אנו מעצבים סורגים ,שערים חשמליים ,מעקות על פי דרישת הלקוח ואו האדריכל המעצב בשילוב של זכוכית ועץ, אנו מיצרים מדרגות חוץ ופנים לווילות ובתים בעיצובים מרהיבים אשר משנים את יופי הבית ומקנה לו רושם יוקרתי ואיכותי.

 
מסגריה ספיישלייזד בעלת מוניטין רב מנת 1989 ובבעלותנו ניסיון רב במסגרות ועיצוב.
עבודת מסגרות של מסגרית ספיישלייזד הן יצירות אומנות של ממש ,ניתן להזמין כל סוג של עבודה בעיצוב אישי.
 
התמחותנו בבניה ויצור סורגים דבר הדורש מקצוענות וניסיון, ראשית יש לוודא, שהסורגים הם עמידים, עשויים ממתכת, אלומיניום או פלדה או חומר עמיד אחר שאינו ניתן לכיפוף או שבירה. בנוסף, יש לוודא כי המרחק בין סורג לסורג עומד בתקן, בעיקר בהינתן ילדים בבית, כך שלא תהיה סכנה להילכדות של איברים בין הסורגים, ובעיקר הראש ,אצלנו ב–ספיישלייזד אנו עובדים לפי כל התקנים הדרושים .
 
מסגריית ספיישלייזד בעלת עיצובים מרהיבים ומיוחדים כפי שיעידו מעצבי פנים ואדריכלים כאחד, הוא אתגר לא פשוט: יש להתאים דרישות פרקטיות מסוימות כמו סורגים ומעקות  צריכים להיות צפופים מספיק וחזקים עם דרישות עיצוביות. מסגרים מקצועית לא רק יגידו לכם מה אפשרי ויעיל, אלא ישתמשו בידע שוק והנחות סיטונאיות כדי לנסות ולקמץ בעלויות הביצוע של הרעיון שנבנה יחד .
 
אנו בעלי ידע  אומנות בעיצוב הברזל שלקוחות מעוניינים להזמין ,אצלנו אנו נעצב בהתאם לטעם האישי של הלקוח , את הסורגים ,המעקות,השערים החשמליים,מדרגות פנים וחוץ,שערי כניסה וסורגים מיוחדים לילדים ,אנו נתאם ציפיות עם הלקוח ותייעץ לו בהתאם לניסיונה הרב בענף .
 
כשמזמינים מוצר  ניתן, בעקרון, להזמין אותו מכל מתכת שתרצו. יש לזכור שעולם המתכת רחב מאוד, ולכל מתכת תכונות שונות. כך למשל, האלומיניום קל במשקלו ופחות עמיד, הפלדה יכולה להיות עמידה מאוד אך גם כבדה מאוד . לכל מוצר יש את החומר האולטימטיבי שלו, ואת המחיר שלו. ביחד, מגיעים לחומר המתאים הן למוצר והן למחיר שהלקוח מוכן לשלם לעיצוב .
 
אנו נספק את צרכי כל לקוחותינו ונייצר מוצרים איכותיים שיישארו לאורך זמן ויוכיחו את איכותם, המון לקוחות בעלי בתים פרטיים מזמינים שערים חשמליים , שזהו בעצם הרושם הראשוני של הבית והחצר.  השער יכול להוריד מיופיו של הבית וגם כמובן הוא לא יהיה בטיחותי או לא יעבוד כראוי, מה שיגרום לבעיות עם לקוחות.
 
ניתן לעצב סורגים בעיצובים שונים ואסתטיים ,כחלק מהדקורציה הכללית של הבית אנו בספיישלייזד מתאימים את הסורגים לעיצוב הפנים והחוץ של ביתכם.
 
אנו מיצרים גם סורגים ומעקות פנים שגם אלו מוצרים החשובים בבית. סורגים שומרים על הבית, ועל הבטיחות בו, אם קיימים ילדים קטנים בו אז אפילו עוד יותר, מעקות גם הם בטיחותיות אם קיימות מדרגות בבית ובכלל להרגשה שקטה.
 
עוד דבר חשוב אנו  בספיישלייזד לוקחת בחשבון כאשר מדובר בסורגים חיצוניים, כדאי להתייחס לנושאים הבאים , קורוזיה והתקלפות הצבע, ולכן מומלץ לצבוע בצבע דוחה חלודה. ישנן כיום שיטות צביעה כימיות המגנות על הסורגים מפני פגעי טבע וזמן. את כל אלה כדאי לבדוק כאשר בוחרים מסגריה ספיישלייזד. כמובן שכדאי להתייחס בצביעה גם להשתלבות הסורגים עם אלמנטים אחרים בחצר, דלתות הבית, צבעי התריסים, פסלים ואף צמחייה.
 
התקשרו עוד היום אל מסגריית ספיישלייזד , לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר .