סורגים לילדים

סורגים לילדים- סורגים לבטיחות ילדיכם

אחד הפרטים החשובים ביותר בחדרי הילדים הם הסורגים. ניתן להתקין סורגים כאלה אשר יתנו מענה הולם לבטיחות הילדים ויתנו אלמנט עיצובי נוסף ומשודרג לחדר הילדים או חדר התינוקות. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ומתקינים סורגים לילדים ומה בשום אופן אסור לשכוח לקראת עונות המעבר…

סורגים לילדים- פרמטר של בטיחות מכל הבחינות

סורגים לילדים, נועדו בראש ובראשונה לשמור על שלומם וביטחונם. גם כאשר נולד במשפחה תינוק קטן ונראה לנו, כי יעבור זמן רב עד להיותו גדול מספיק על מנת להגיע אל עדן החלון ולטפס עליו, אסור לנו להיות שאננים בשום אופן. כפי שרבים מאיתנו יודעים, ילדים הם עם ייחודי אשר עשוי להפתיע אותנו פעמים רבות ביכולותיהם ומעשיהם יוצאי הדופן. לכן, חשוב מאוד לדאוג מבעוד מועד להמצאות, תקינות ובטיחות מרבית של סורגים לילדים בחדרי ילדים. כאשר מתקינים סורגים לילדים, יש לתת את הדעת, לכמה אלמנטים חשובים, כגון, המרווחים בין סורג לסורג, למניעת היתקעות הראש בין הסורגים ומניעת נפילות, פרמטר נוסף אשר חשוב לשים לב עליו דגש, הוא עיצוב הסורגים, לוודא שהסורג הינו קהה לכל אורכו ורוחבו, למניעת שריטות וחבלות מיותרות של הילד. זכרו, זה אף פעם לא מוקדם מידי לדאוג לשלומם וביטחונם של ילדיכם.

בין עונה לעונה… מניעת חלודה על סורגים לילדים

כידוע לנו, כל חומר העשוי ממתכת נוטה להחליד עם הזמן בעת מגע עם מים. הסורגים אשר בחלקם הגדול נמצאים מחוץ לבית נמצאים בסיכון גבוה של הפיכה לחלודה תוך זמן קצר במגע עם מי הגשמים והשמש החזקה השכיחה כל כך בארצנו. החלודה, לא זאת בלבד שאינה אסטטית למראה אלא עשויה לסכן בריאותית את הנפשות בבית, שריטה כתוצאה מחלודה עשויה לסכן את הנפגע בדלקות ומחלות מסוכנות. בכדי למנוע מצבים של חוסר אסטטיות ו/או סכנה לנפשות בבית ובמיוחד לילדים סקרנים, ניתן לצבוע את הסורגים בצבע מיוחד אותו תוכלו לרכוש בחנויות הצבע והטבוריות באזור מגוריכם. שימוש בצבע כזה לסורגים לילדים בפרט וסורגים בכלל יאריכו את חייהם של הסורגים, את הבלאי שלהם וימנעו חלודה כתוצאה משמש חזקה, גשם שוטף ורטיבויות מסיבות שונות.

סורגים לילדי- עיצוב ללא פשרות

סורגים לילדים וסורגים לחדרי ילדים ותינוקות כיום, הינם פריטים מעוצבים לכל דבר. קיים מגוון רחב של גוונים וצבעים לסורגים, בהם ניתן לצבוע את הסורג בהתאמה לחדר הילדים ו/או רהיטיו. סורגים לילדים, ניתן לעצב במגוון רחב של פיתוחים, צורות וסגנונות על פי טעמכם ותקציבכם האישי.

טיפ חסכוני: בכדי לחסוך בכסף ניתן פשוט להחליף צבע לסורגים בחדר הילדים וכך לשדרג את החדר בפעולה של כמה דקות וכמה עשרות שקלים.

סורגים עבור ילדים, חייבים לקיים כמה פרמטרים, בכדי לתת מענה על צורכי הבטיחות שלהם והשקט הנפשי שלכם. מתכננים להתקין סורגים לילדים, לחדר הילדים או חדר התינוקות? עשו זאת אצל המקצוענים בלבד, תוך הקפדה על סקר שוק ללא פשרות על איכות המוצר.