אודות

אודות מסגריה ספיישלייזד

מסגריה ספיישלייזד מומחית לעיצוב ברזל ומסגרות, אנו מעצבים סורגים ,שערים חשמליים ,מעקות על פי דרישת הלקוח ואו האדריכל המעצב בשילוב של זכוכית ועץ, אנו מיצרים מדרגות חוץ ופנים לווילות ובתים בעיצובים מרהיבים אשר משנים את יופי הבית ומקנה לו רושם יוקרתי ואיכותי.
מסגריה ספיישלייזד בעלת מוניטין רב מנת 1989 ובבעלותנו ניסיון רב במסגרות ועיצוב.
עבודת מסגרות של מסגרית ספיישלייזד הן יצירות אומנות של ממש ,ניתן להזמין כל סוג של עבודה בעיצוב אישי.
 
התמחותנו בבניה ויצור סורגים דבר הדורש מקצוענות וניסיון, ראשית יש לוודא, שהסורגים הם עמידים, עשויים ממתכת, אלומיניום או פלדה או חומר עמיד אחר שאינו ניתן לכיפוף או שבירה. בנוסף, יש לוודא כי המרחק בין סורג לסורג עומד בתקן, בעיקר בהינתן ילדים בבית, כך שלא תהיה סכנה להילכדות של איברים בין הסורגים, ובעיקר הראש ,אצלנו ב–ספיישלייזד אנו עובדים לפי כל התקנים הדרושים.
מסגריית ספיישלייזד בעלת עיצובים מרהיבים ומיוחדים כפי שיעידו מעצבי פנים ואדריכלים כאחד, הוא אתגר לא פשוט: יש להתאים דרישות פרקטיות מסוימות כמו סורגים ומעקות צריכים להיות צפופים מספיק וחזקים עם דרישות עיצוביות. מסגרים מקצועית לא רק יגידו לכם מה אפשרי ויעיל, אלא ישתמשו בידע שוק והנחות סיטונאיות כדי לנסות ולקמץ בעלויות הביצוע של הרעיון שנבנה יחד.
 
אנו בעלי ידע אומנות בעיצוב הברזל שלקוחות מעוניינים להזמין ,אצלנו אנו נעצב בהתאם לטעם האישי של הלקוח , את הסורגים ,המעקות,השערים החשמליים,מדרגות פנים וחוץ,שערי כניסה וסורגים מיוחדים לילדים ,אנו נתאם ציפיות עם הלקוח ותייעץ לו בהתאם לניסיונה הרב בענף .
כשמזמינים מוצר ניתן, בעקרון, להזמין אותו מכל מתכת שתרצו. יש לזכור שעולם המתכת רחב מאוד, ולכל מתכת תכונות שונות. כך למשל, האלומיניום קל במשקלו ופחות עמיד, הפלדה יכולה להיות עמידה מאוד אך גם כבדה מאוד . לכל מוצר יש את החומר האולטימטיבי שלו, ואת המחיר שלו. ביחד, מגיעים לחומר המתאים הן למוצר והן למחיר שהלקוח מוכן לשלם לעיצוב .
 
אנו נספק את צרכי כל לקוחותינו ונייצר מוצרים איכותיים שיישארו לאורך זמן ויוכיחו את איכותם, המון לקוחות בעלי בתים פרטיים מזמינים שערים חשמליים , שזהו בעצם הרושם הראשוני של הבית והחצר. השער יכול להוריד מיופיו של הבית וגם כמובן הוא לא יהיה בטיחותי או לא יעבוד כראוי, מה שיגרום לבעיות עם לקוחות.
 
ניתן לעצב סורגים בעיצובים שונים ואסתטיים ,כחלק מהדקורציה הכללית של הבית אנו בספיישלייזד מתאימים את הסורגים לעיצוב הפנים והחוץ של ביתכם.
אנו מיצרים גם סורגים ומעקות פנים שגם אלו מוצרים החשובים בבית. סורגים שומרים על הבית, ועל הבטיחות בו, אם קיימים ילדים קטנים בו אז אפילו עוד יותר, מעקות גם הם בטיחותיות אם קיימות מדרגות בבית ובכלל להרגשה שקטה.
 
עוד דבר חשוב - אנו בספיישלייזד לוקחים בחשבון כאשר מדובר בסורגים חיצוניים, כדאי להתייחס לנושאים הבאים , קורוזיה והתקלפות הצבע, ולכן מומלץ לצבוע בצבע דוחה חלודה. ישנן כיום שיטות צביעה כימיות המגנות על הסורגים מפני פגעי טבע וזמן. את כל אלה כדאי לבדוק כאשר בוחרים מסגריה ספיישלייזד. כמובן שכדאי להתייחס בצביעה גם להשתלבות הסורגים עם אלמנטים אחרים בחצר, דלתות הבית, צבעי התריסים, פסלים ואף צמחייה.
 
התקשרו עוד היום אל מסגריית ספיישלייזד , לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.
 
Share by: