גדרות

גדרות אלומיניום לבית ולגינה

בעבר, גדרות נועדו למטרות פונקציונאליות בלבד כגון תיחום והגנה מפני גנבה ופריצות, כיום גדרות משמשות גם כאלמנט עיצובי ויצירות אומנות בשילוב של חומרים נוספים כגון זכוכית ,עץ, ואבן. אם יש ברשותכם בית עם גינה קטנה או חצר. כעת, לאחר שהבחנתם כי החצר אינה תחומה מפני בעלי חיים או זרים, הגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים לתחום את החצר בגדר, אבל לא סתם גדר ,אלה גדר מעוצבת ושתתאים לעיצוב החיצוני של הבית והחצר.

כיום מסגריה אשר מייצרת גדרות מעוצבות שאף עשויות לשפר את המראה החיצוני של חצר הבית או בית העסק שלכם. גדרות מעוצבות בנויות מהחומר שאתם בוחרים, הן צבועות בצבע המתאים לסגנון העיצוב של ביתכם והן יכולות להיות בעלות צורה אופקית או אנכית עם אומנות בברזל מעוצבת.
בעקבות הפופולאריות של גדרות מעוצבים, גדרות עץ נכנסו שוב לאופנה, ניתן למצוא מגוון גדול מהן, מגוון המתבטא בסוגי העץ רבים ושונים ובמחירי הגדרות המעוצבות, המתאימים לכל כיס.

יתרון נוסף של גדרות עץ מעוצבות הוא איכות העץ, כי ישנם סוגים שונים של עץ, כמו למשל עצי ארז, עצי הסקויה ועצי האורן, העמידים בפני מצבי ריקבון. סוגי עץ אלו, ניתנים לעיצוב בקלות ולחריטה. החיסרון העיקרי של גדרות עץ מעוצבות, כמו גם של גדרות עץ סטנדרטיות, הוא בכל הקשור לתחזוקה, גדרות אלה זקוקות לתחזוקה שוטפת הכוללת צביעה של העץ, שימון של העץ והתזה של תרסיסים מיוחדים שמיועדים למנוע את הימצאותם של טרמיטים בגדרות.
כמו בכל טרנד גם גדרות מעוצבות מאבן קיבלו את המומנט שלהם בקרב הציבור . הסיבה העיקרית לכך היא שגדרות מעוצבות אלו, מחזיקות זמן רב יותר בהשוואה לגדרות העשויות מחומרים אחרים. מעבר לזה, ישנה ההעדפה האישית, ויש שמעדיפים את המראה של גדר האבן בעיצוב הקלסי.

כיום ניתן להזמין גדרות מעוצבות מאבן הצבועות בצבעים שונים, מעוטרות בחריטות שונות ומשולבות באריחי קרמיקה או בחלקיקי חומרים אחרים, המשווים להן מראה מעוצב ועכשווי. החיסרון העיקרי של גדרות מעוצבות מאבן הוא עלותן הגבוהה. לכן עליכם להחליט מה מתאים עבורכם, הן בהתאם להעדפתכם האישית והן בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.
גדרות מעוצבות הם טרנד בכל העולם ,לא עוד גדר ברזל מחלידה ,היום הגדרות מעוצבות באומנות של ממש .

סוגי גדרות שהצגנו בפניכם הם רק חלק קטן מההיצע בשוק, ישנן גדרות מעוצבות רבות נוספות שכדאי להתרשם מהן. חשוב לדעת שכיום ניתן להזמין גדרות מעוצבות בדיוק בהתאם לאופי הסגנוני שבו אתם מעוניינים – על פי דרישת הלקוח ומתאים לצרכו .
אתם אלו שתחליטו מאיזה חומר הגדר שלכם תעוצב, באיזה צבע יצבעו אותה, האם ישולבו בה חומרים נוספים, האם הגדר תהיה אופקית או אנכית, האם על הגדר תהיה חריטה או ציור מסוים אשר יוסיפו לסגנון העיצוב של הבית.
Share by: