שערים חשמליים

עיצוב שערים חשמליים מאלומיניום ומברזל בעיצוב אומנותי

שערים חשמליים לבית ,לחצר ולחניה.
שער חשמלי בביתי הפרטי הוא לא עוד גידור מקום סגור לחניה ואו לכניסה , אלה הוא חלק חשוב בעיצוב הבית והגינה. כיום חניות לבתים פרטיים הם חלק מעיצוב הבית מבחינה חיצונית ,אדריכלים רבים נוטים לשים דגש רב לכך, דבר המקנה לבית הפרטי יופי ויוקרה שלא היו בעבר.

אנו במסגריית ספיישלייזד מעצבים שערים חשמליים ,סורגים ומעקות פנים על פי דרישות הלקוח ואו האדריכל המעצב. ניתן כיום לעצב כל שער על פי דרישות של גדלים עובי הברזל ואף עיצובו.
כיום בטרנד החדש ניתן אף לעצב גגון בחניה הפרטית בנוסף לשער החשמלי, כך שחזית הבית מקבלת עיצוב יוקרתי ומיוחד. עיצוב הבית הן מבחינת פנימית וחיצונית בשימת דגש על שערים חשמליים ,מעקות פנים וחוץ, מדרגות פנים וחוץ וסורגים מעוצבים ,הפך ליצירת אומנות של ממש ,דבר המקנה מראה יוקרתי לבית ולחצר.

ישנם כמה סוגים של שערים חשמליים השכיח ביותר הוא שער חשמלי דו כנף , נפתח בלחיצה אלקטרונית ע"י שלט לשני כיוונים כפריסת ידיים לשני הצדדים. שערי דו כנף חשמליים מופעלים בכמה שיטות אלקטרוניות:

1.שלט רחוק.
2.קוד זיהוי.
3.סימון לייזר כאשר הרכב מגיע למתחם החניה השער נפתח אוטומטית.
4.סלולרי-ניתן באמצעות חיוג סלולרי לפתוח את השער.

רצוי לבחור את מנגנוני השערים החשמליים בשילוב מנוע חשמלי איכותי וחשוב שהברקה השולטת על המנוע תהייה חכמה כך שיהיה ניתן לעצור את פתיחת השער ואו סגירתו ,דבר המוסיף רבות לבטיחות במקרים רבים בפתיחה וסגירת השער החשמלי. אצלנו במסגריית ספיישלייזד אנו שמים דגש על בטיחות פעילות השער החשמלי תוך כדי עיצובו ופעילותו התקינה.
Share by: