סורגים

סורגים לבית מבית ספיישלייזד

סורגים - צורך המיגון והבטיחות
הפרמטרים העיקריים החשובים לנו כדבר בסורגים בטיחות ומיגוןסיסי בחיינו הוא המיגון והבטיחות בסביבתנו, הוא למעשה תחום הישרדות של ביתנו ,חפצנו, עסקנו, ילדנו ורכושנו. סורגים איכותיים אשר מחזקים לאורך זמן מגולוונים בברזל אל חלד עם תו תקן ישראלי של מכון התקנים ,תתרום להגנה עליכם על רכושכם ולבטיחותכם ,כמובן שקיום קיים צורך גם לעיצובו של הסורג כך שיקנה לביית ערך מוסף ואף מראה יוקרתי יותר.

סורגים - הצורך העיצובי
כפי שהזכרנו קודם לכן ,הצורך של עיצוב הסורג גרם להתפתחות באפשרות פרזולים בברזל באופן אומנותי ,קיום יש מגוון רחב של סוגי צביעה למתכות שונות ולגדלים שונים ,כך ניתן להזמין סורגים בעיצובים ייחודיים על פי דרישת הלקוח בשילובים שונים של סורג בטן ,סורג מתקפל, סורגים בעיצוב הישר הקלסי כך שכל הסורגים לחלונות מקבלים עיצוב יוקרתי לבית.

סורגים לבית- תקציב לכל כיס
תקציב ברכישת סורגים

סורגים בטיחותיים ומעוצבים ניתן להזמין במגוון גדול של גדלים הניתנים לפתיחה או הזזה כמובן בהתאמה לכל תקציב שבו הלקוח יוכל לעמוד בו ללא קושי . בהתאם לרצונכם תוכלו לקבל מאתנו כמה הצעות מחיר לסגנונות שונים ועיצוביים ייחודיים ,כך שתוכלו להתאים את רכישת הסורגים לבית לתקציב שלכם ,אנו לא מתפשרים על איכות מוצרנו ואו בטיחות המוצרים ,אך נוכל לסייע לכם לחסוך לטווח ארוך עם סורגים איכותיים שיחזיקו לאורך זמן אף תוכלו לחדשם כשתרצו , בטיפול ושימור עם צביעה חדשה. 

ישנם שני מינים עיקריים אשר מבחינת המבנה שלהם באים להוות את פעולתם, מניעת פריצות ומניעת נפילות של ילדים מחלונות. ההבדלים העיקריים ביצור סורגים הם עובי הברזל ובעיצובו, ככל שהברזל עבה יותר העיצוב בו קשה יותר ויותר אבל ניתן לעצבו בעיצוב הקלסי המסורתי ,כאשר עובי הברזל דק יותר ניתן לעצבו באופן מוחלט לאומנות ועיצוב על פי דרישה של הלקוח, אלו הם הסורגים שמתאימים בדרך כלל לבתים ווילות פרטיות ,שם אנו נראה התאמה מלאה למקום המגורים הן פנים הבית והן מחוץ לו.
ישנם סוגים שונים בעיצובים שהשכיח ביותר הוא סורג בעיצוב בטן , הוא המקובל ביותר גם לבעלי בתי קומות שנוטים להוסיף ליופי ועיצוב הבניין החיצוני , עציץ נחמד עם פרחים ושתילים אוהבי שמש , יש לציין כי אנו במסגריה ספיישלייזד מעצבים מיני סורגים בעיטורים מיוחדים ומרהיבים בהתאמה מלאה לכל דרישה ואף בהתאם לטעמו של הלקוח ואו האדריכל.
סורג בעיצוב ישר הוא גם אחד הסורגים המבוקשים בקרב לקוחות רבים ,הוא למעשה העיצוב הקלסי העתיק , בדרך כלל לקוחות בעלי בתים פרטיים מבקשים לעצב ולצבוע אותם בצבעים ייחודים לבית הפרטי ולחצר כך שתהייה התאמה מלאה למכלול העיצוב החיצוני של הבית.

כמובן כי גם בעיצוב הסורגים הישרים ניתן להוסיף אדנית יפה עם עציצים ופרחים עם תופסן מעוצב לסורג. עיצובו של הסורג הישר הוא הוספת יופי להמשך הקיר החיצוני של חלון הבית והם נחשבים במידה זו לעיצוב הקלסי והאלגנטי , לקוחות רבים נוטים לעצב את הברזל אשר מרכיב את הסורג , בעיצוב ופיתוח על הברזל תוך כדי סיבוב הברזל ופריעתו לשניים כך מתקבלת צורה ייחודית ויפה של הסורג.
סוג נוסף של סורגים הם המתקפלים , עיצובים רבים ומרהיבים יש לסורג מסוג מתקפל , ניתן גם אותם לעצב ולייצר על פי דרישת הלקוח ואו האדריכל המעצב של הבית, היום עם הטכנולוגיה החדשנית שקימת במכונות הקימות של היום, ניתן לעצב כל עיצוב בברזל הסטנדרטי הקיים כך שניתן להגיע לעיצובים חדשניים ומרהיבים ביופיים בעלי ייחודיות המקנים יופי לבית המעוצב.
סורגים מעוצבים באיכות וסטנדרטים גבוהים מיוצרים אצלנו במסגריית ספיישלייזר, תוך שימת לב לפרטים מיוחדים בעיצוב, ניתן להזמין סורגים מכל מיני סוגים בעיצוב ייחודי ואישי דבר המעניק ריענון ומראה ייחודי לבית ולחדרי הבית, ניתן לשלב אפשריות מגוונות של צביעה וצבעים העמידים לחוץ ונגד חלודה ואף ניתן לצבוע את הסורגים בצבעים ייחודיים על פי דרישת הלקוח להתאמת תאימות מלאה לשאר עיצוב הבית הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית.

אנו במסגריה ספיישלייזד עובדים במשותף עם מעצבים אומנותיים לברזל בעלי שם וכן עם אדריכלים בעלי שם בעיצובים מרהיבים לבית ולחוץ. אצלנו במסגריה ספיישלייזד הסורגים שאנו מיצרים מותקנים כראוי בתוך מערך האבטחה וביטחון הביתי, דבר המקשה באופן משמעותי על פורצים וגנבים לחדור אל בית המגורים. בל נשכח כי אחד היתרונות של הסורגים הוא ההרתעה והביטחון שהם מייצרים נגד הפורצים והכי חשוב הוא בטיחות ילדנו ממקרים לא נעימים.
ברכישת ברזל מעוצב ,ליצור מוצרים שונים חשוב לשים דגש על מסגריה איכותית אשר תיתן לכם הלקוחות לא רק את הערך המוסף למגוון מוצרים אלה אף ישרתו אתכם הלקוחות לאורך זמן ואף בחידוש המוצרים הנרכשים לאחר פרק זמן של שימוש.
Share by: